Катехична школа

катехитична школа блаженних мучеників хх століття

катехизація дітей при нашому храмі проводиться від часу його заснування.

проте, діяльність катехитичної школи, як такої розпочалась

2005 р. - було організовано по декілька груп при школах, де навчаться наші юні парафіяни.

2008 р. - стараннями пароха храму о. володимира ольшанецького було створено декілька катехитичних класів, і від тепер наші діти можуть навчатися слова божого, пізнавати самого господа вчитися з ним при храмі, як це і годиться.

навчання в школі дещо відрізняється від уроків християнської етики, на яких діти отримують знання про бога та його науку. у катехитичній школі діти пізнають бога та вчаться жити його словом, щоб ставати добрими дітьми божими. так у парі шкільний предмет християнська етика та катехизація при храмі формують християнина.

- вересень 2010 р. - у школі працює 6 катехитів, які намагаються прищепити дітям любов до бога.

- у школі навчаються близько 300 дітей віком від 5 до 14 років. діють:

1) група дошкільнят (5-6 років) та молодших школярів (2 класи).

2) групи приготування до першої сповіді та урочистого святого причастя (3-ті класи).

3) групи для тих, хто уже приступав до першої сповіді (4-6 класи).

також при школі діють гуртки: бісеру, малювання, музичний гурток, гурток лялькового театру.

- директором катехитичної школи є п. люба терлецька.

в додаткових приміщеннях храму є класи в яких проходить катехизація дітей та молоді.


розклад  занять

у катехитичній  школі

„блаженних мучеників хх століття”

парафії всіх святих українського народу

день

група

час

катехит

клас

понеділок

1-б

15.00

п.тетяна

2

3-г

16.00

п.тетяна

1

3

15.00

п.соломія

1

6клас

16.00

п.соломія

2

середа

3-в

15.00

с.анна

1

2-в

16.00

с.анна

1

3-б

15.00

с.агнета

2

2-б

16.00

с.агнета

2

четвер

3-л

14.00

бр. петро

1

3-м

14.00

бр.микола

2

пятниця

4 клас

17.00

бр. петро

1

5 клас

16.00

бр. петро

1

марійська дружин

17.00

бр. микола

 

вівтарна дружина

17.00

бр. микола

 

субота

2-д

10.00

п.наталія

2

3-е

11.00

п.наталія

2

3-ж

10.00

п.люба

1

3-к

11.00

п.люба

1

неділя

3-д

11.00

п.люба

1

2-г

12.00

п.люба

1

2-а

12.00

п.соломія

 

2

1-а

11.00

п.наталія

ковчег

дошкільнята

12.00

п.наталія

ковчег

3-з

16.00

бр. петро

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

гуртки

 

«вокал»

понеділок-18.15

четвер-      17.45

трапезний зал

п.мирослава


« бісер»

понеділок-16.00

клас «ковчег»

п.іванка

 


«англійська мова»

неділя- 11.00

клас №2

п.ростислав



малювання

вівторок-16.00

клас №1

п.марія