Вівтарна дружина
1994 р. – о. Олегегом Сухінським була заснована Вівтарна Дружина як церковна прислуга
- Духівником був о.Ярема Савчук
- Перший голова Париляк Назар, к-сть 70 чол.
1995 р. – створено з членів вівтарної дружини футбольну команду, тренером якої був п. Микола Михайлович
- Організовано перші зустрічі з футбольними командами інших парафій
- Щорічний турнір в честь парафіяльного празнику
1999 р. створений хлопцями спільноти вертеп
- Спільно з Марійською Дружиною було організовано нічні чування
- Відвідування людей похилого віку в домі пристарілих та дітей сиріт
2000 р. – вперше організовано на парафії міжконфесійний турнір, участь взяло 20 команд, кубок взяла наша команда Вівтарна Дружина
2003 р. – головою став Антонов Роман
- Продовжувалися організації прощ, організація вечорів
2005 р. – головою стає Фіта Павло, духівник о. Володимир Ольшанецький
2007 р. – головою стає Париляк Юрій
- продовжується виконання своїх головних обов’язків членів спільноти
2008 р. – головою стає Литвин Назар
- катехизація для Вівтарної Дружини почала проводитися разом із Марійською Дружиною
липень 2010 р. - організація футбольного турніру з нагоди парафіяльного празника
2010 р. - головою стає Спесівцев Тарас.

Проводиться запис хлопців до Вівтарної дружини .
Вік дітей від 10-12 років.
Зустрічі відбуваються кожної п'ятниці о 17.00 год. в приміщенні катехитичного класу № 4 парафії Всіх Святих Українського Народу.


 
Апостольство молитви
2 липня 1995 року на парохії було засновано “Апостольство молитви”, молитовний рух людей, які в особливіший спосіб почитають Христове серце і якнайчастіше приймають активну участь у Божественній Літургії.

В Україну АМ прийшло приблизно у 1886 р. Його запровадили отці Василіяни., а виникло АМ у 1844 році у Франції і незабаром поширилося на інші країни, зокрема завдяки Енріку Рамієре. Сьогодні нараховується більше 40 млн. членів.

На момент створення ревнителями були Сьома Тереза та Роздольська Галина-Марія. Членів було 30 осіб.

До осені 2004 р. провідником АМ був о. Олег Сухінський, з вересня 2004 р по даний час – о. Володимир Ольшанецький.

Після смерті провідника Сьоми Терези з 2002 р. провідником руху є Павелко Мирослава, ревнителями – Герасим Марія, Роздольська Галина-Марія, Слимак Ольга. З 2009 р. ревнителями є – Павелко Мирослава, Васильців Мирослава, Оленич Любов, Роздольська Галина-Марія.

В 2005 р. АМ виповнилось 5 років і об’єднало 65 почитателів Ісусового Серця. В 2010 році всього в “Апостольстві молитви ” налічується 134 члени.

Відійшли у вічність 19 членів.

Обов’язки членів не складні. Кожен бере участь у спільноті і освячується відповідно до свого бажання і на скільки дозволяють обов’язки свого стану.

Обов’язково відмовляється молитва ранішнього пожертвування в наміреннях “Апостольства молитви ”, що змінюються кожен місяць, 1 “Отче наш ” і 10 “Богородице Діво ”з роздумуванням над Таїнством з життя Ісуса Христа і Пресвятої Богородиці, яке зображено на образочках-таємничках (їх міняють кожного місяця). На звороті таємничок написана молитва ранішнього пожертвування. В такий спосіб молячись, ми є учасниками Живої Вервиці.

Набожність шанувальників Христового Серця тісно пов’язана з Євхаристійною Жертвою.

Кожен член має Вписовий листок, ознайомлений із Статутом “Апостольства молитви ”, який схвалений Папою Павлом VІ у відповідності з рішеннями ІІ Ватиканського Собору в 1968 р. і керується ним. Три рази на день кожен має обов’язок відмовити молитву “Ангел Господній”, у Великодному часі “Ангел сповіщав”, якнайчастіше брати активну участь у Божественній Літургії. часто сповідатись, причащатись, допомагати в Церкві.

Збори проводяться отцем провідником раз на місяць – на третій тиждень в четвер після вечірньої Служби Божої.

В четвер, що передує першій п’ятниці місяця маємо спільну Службу Божу, молитовні чування (Молебні, Акафісти, Вервиця, молитви за Церкву, Україну, хворих). Кожної першої п’ятниці – Служба Божа з прийняттям винагороджуючого Святого Причастя і кожної неділі в наступних наміреннях:

В І-у і ІІІ-ю неділю місяця – на честь Найсвятішого Серця Ісусового як перепросьбу і винагородження за гріхи цілого світу, як любов за любов.

В ІІ-гу – на честь Святого Духа як винагородження за всі образи Бога від цілого світу та за світло Духа Божого і ласку покаяння для цілого світу.

В ІV-у – на честь Найсвятішого Серця Ісусового, за Боже благословення для нашого “Апосольства молитви”. За наш провід: за о. Провідника, за о. Декана, за о. Пароха та всіх наших ревнителів (льок) і за всіх членів “Апостольства молитви”, щоб ревно сповняли доручені їм справи і обов’язки. За добрі овочі в нашій апостольській праці і Боже благословення, щоб наші молитви були вислухані.

Члени активно беруть участь у прощах, які організовуються на нашій парохії, в Хресних дорогах в місті, роблять збірки коштів, які використановуються за призначенням. Тепер збірка йде на виготовлення іконостасу, що розпочалося в кінці 2009 р. і продовжується в 2010 р.

В Різдвяному часі члени АМ і парафіяни колядують по будинках, несучи Радість Різдва Христового в кожну оселю (Зібрані кошти з пожертв Коляди використовуються на будову Храму).

5.10.2003 р. – Зарваниця, с. Заздрість Тернопільської обл. (Музей Й. Сліпого)

21.08.2005 р., 2008 р. – Почаїв (оз. св.. Анни)

15.05.2005 р. – Унів

Кожного року Львівська Єпархія проводить прощі до відпустового місця – с. Зарваниця до Матінки Божої на 2 дні.Наші члени “Апостольства молитви ” з парафіянами також беруть у них участь, зокрема, 21-22 травня 2005 р., 18.06. 2006 р.; 9-10 червня 2007 р.

Кожного року і 19.08.2008 р. – Ясна Гора – Гошів.

Практично частина членів “Апостольства молитви” є активними учасниками інших спільнот.

Стало традицією брати участь у Хресних дорогах, які щороку проводить Церква на Хрестопоклінну неділю, від Церкви Михаїла до Архікафедрального Собору Св. Юра.

Наші парохіяни йшли хресним ходом на спомин 20-річчя виходу Греко-католицької Церкви з підпілля, який проходив після Архієрейської Божественної Літургії по місту від церкви Архистратига Михаїла до Собору Святого Юра 20 вересня 2009 року.

В День мирянина – 26 червня – кожного року парохіяни, учасники спільнот нашої Церкви беруть участь у Прощі – хресній ході від с. Ямельня, де були замордовані о. Микола Конрад і дяк Володимир Прийма (в 2001 р. Папа Іван Павло ІІ оголосив їх Блаженними), до села Страдч, де вони поховані, щоб взяти активну участь у Божественній Літургії.

1 листопада 2006, 2007, 2008 рр. – проща до с. Прилбичі, що на Яворівщині, щоб вшанувати пам’ять митрополита Андрея Шептицького.

Кожного року невеликими групами представники різних спільнот їдуть, і йдуть пішо на прощу в с. Страдч.

Участь у прощах збагачує духовне життя кожного, допомагає досконало виконувати Божі Заповіді, підводитись, якщо падаємо під тягарем якихось гріхів і впевненою ходою разом з Ісусом і Матінкою Божою прямувати до Небесного Царства. 
Архибратство Матері Божої неустанної помочі

В останню неділю місяця, 30 листопада 2008 р. на парохію Всіх Святих Українського Народу з ласки Божої і сприяння отців Редемптористів завітала чудотворна ікона Матері Божої Неустанної помочі.

На свято Введення в Храм Пресвятої Богородиці 4 грудня при Церкві засновано Архибратство Матері Божої Неустанної Помочі.

Провідник – парох о. Володимир Ольшанецький.

Помічники – Березюк Дарія, Женчук Василь, Пушкар Наталія.

В Братстві моляться близько 100 осіб.

Щомісяця в останню неділю о 16.00 год. Братство збирається на Молебень до Матері Божої і молиться спільно Вервицю.

Для самовдосконалення члени мають завдання молитися до певного святого, щоб здобути певну чесноту, чи молитися за душі в чистилищі, впродовж дня пам’ятати про Божу присутність.

У 2009 році члени Архибратства нашої парафії допомагали колядувати по будинках і нести Радість Христового Різдва в кожний дім, до кожного серця і цим посприяли збірці коштів на будову Храму.

29 березня 2010 р. в Монастирі св. Альфонса відбулися реколекції Архибратства, через тиждень в лютому в Церкві Непорочного Зачаття по вул. Івана Франка,56 відбувся з’їзд “Матерів в молитві ” і Архибратства “Матері Божої Неустанної помочі ”.

Практично у всіх прощах, які організовувались на парафії, брали участь члени Архибратства, бо частина з них є членами і в інших спільнотах.


 
Майстерня "Лярш-Ковчег"
Сторінка знаходиться на стадії наповнення. Завітайте будь-ласка пізніше.

 
Марійська дружина

Марійська дружина


Наша спільнота створена для всіх молодих людей, які хочуть жити з Богом та бути поряд з людьми, які також цього хочуть!!!
Також ми стараємося робити добро не потребуючи нічого в замін...Любимо не тільки працювати, але й відпочивати).
Тут кожен може знайти себе!!!
І всі ми разом є під особливим покровом Матері Божої.

Зустрічі в нас проходять кожної пятниці:

  • молодші на 17.00
  • старші на 19.15...
обовязковим є Богуслужіння в пятницю на 18.00...
В обов’язки членів входить:
 Спільна молитва(вервиця 13 числа кожного місяця);
 Тримання хоругов (дівчата);
  Організація вечорів та чувань на парафії, зокрема щорічно організовуємо свято для дітей до дня св. Миколая, вертеп…
 Щорічна проща до Крехівського монастиря на травневий відпуст 22 травня;
 Прощі та екскурсії(Підкамінь, Гошів, Зарваниця, Почаїв, Каховинне, Унів, Страдч…);
 Організація таборів для молоді та «Веселих канікул» для парафіяльної дітвори;
 Прибирання в храмі;
 Торжественно обходимо храмовий празник;
 Беремо участь у щорічних Великопосних реколекціях;
 Організовуємо варту біля Плащаниці….

Група Марійської і Вівтарної дружини "В Контакті":
в контакті