Архибратство Матері Божої неустанної помочі

В останню неділю місяця, 30 листопада 2008 р. на парохію Всіх Святих Українського Народу з ласки Божої і сприяння отців Редемптористів завітала чудотворна ікона Матері Божої Неустанної помочі.

На свято Введення в Храм Пресвятої Богородиці 4 грудня при Церкві засновано Архибратство Матері Божої Неустанної Помочі.

Провідник – парох о. Володимир Ольшанецький.

Помічники – Березюк Дарія, Женчук Василь, Пушкар Наталія.

В Братстві моляться близько 100 осіб.

Щомісяця в останню неділю о 16.00 год. Братство збирається на Молебень до Матері Божої і молиться спільно Вервицю.

Для самовдосконалення члени мають завдання молитися до певного святого, щоб здобути певну чесноту, чи молитися за душі в чистилищі, впродовж дня пам’ятати про Божу присутність.

У 2009 році члени Архибратства нашої парафії допомагали колядувати по будинках і нести Радість Христового Різдва в кожний дім, до кожного серця і цим посприяли збірці коштів на будову Храму.

29 березня 2010 р. в Монастирі св. Альфонса відбулися реколекції Архибратства, через тиждень в лютому в Церкві Непорочного Зачаття по вул. Івана Франка,56 відбувся з’їзд “Матерів в молитві ” і Архибратства “Матері Божої Неустанної помочі ”.

Практично у всіх прощах, які організовувались на парафії, брали участь члени Архибратства, бо частина з них є членами і в інших спільнотах.