Апостольство молитви
2 липня 1995 року на парохії було засновано “Апостольство молитви”, молитовний рух людей, які в особливіший спосіб почитають Христове серце і якнайчастіше приймають активну участь у Божественній Літургії.

В Україну АМ прийшло приблизно у 1886 р. Його запровадили отці Василіяни., а виникло АМ у 1844 році у Франції і незабаром поширилося на інші країни, зокрема завдяки Енріку Рамієре. Сьогодні нараховується більше 40 млн. членів.

На момент створення ревнителями були Сьома Тереза та Роздольська Галина-Марія. Членів було 30 осіб.

До осені 2004 р. провідником АМ був о. Олег Сухінський, з вересня 2004 р по даний час – о. Володимир Ольшанецький.

Після смерті провідника Сьоми Терези з 2002 р. провідником руху є Павелко Мирослава, ревнителями – Герасим Марія, Роздольська Галина-Марія, Слимак Ольга. З 2009 р. ревнителями є – Павелко Мирослава, Васильців Мирослава, Оленич Любов, Роздольська Галина-Марія.

В 2005 р. АМ виповнилось 5 років і об’єднало 65 почитателів Ісусового Серця. В 2010 році всього в “Апостольстві молитви ” налічується 134 члени.

Відійшли у вічність 19 членів.

Обов’язки членів не складні. Кожен бере участь у спільноті і освячується відповідно до свого бажання і на скільки дозволяють обов’язки свого стану.

Обов’язково відмовляється молитва ранішнього пожертвування в наміреннях “Апостольства молитви ”, що змінюються кожен місяць, 1 “Отче наш ” і 10 “Богородице Діво ”з роздумуванням над Таїнством з життя Ісуса Христа і Пресвятої Богородиці, яке зображено на образочках-таємничках (їх міняють кожного місяця). На звороті таємничок написана молитва ранішнього пожертвування. В такий спосіб молячись, ми є учасниками Живої Вервиці.

Набожність шанувальників Христового Серця тісно пов’язана з Євхаристійною Жертвою.

Кожен член має Вписовий листок, ознайомлений із Статутом “Апостольства молитви ”, який схвалений Папою Павлом VІ у відповідності з рішеннями ІІ Ватиканського Собору в 1968 р. і керується ним. Три рази на день кожен має обов’язок відмовити молитву “Ангел Господній”, у Великодному часі “Ангел сповіщав”, якнайчастіше брати активну участь у Божественній Літургії. часто сповідатись, причащатись, допомагати в Церкві.

Збори проводяться отцем провідником раз на місяць – на третій тиждень в четвер після вечірньої Служби Божої.

В четвер, що передує першій п’ятниці місяця маємо спільну Службу Божу, молитовні чування (Молебні, Акафісти, Вервиця, молитви за Церкву, Україну, хворих). Кожної першої п’ятниці – Служба Божа з прийняттям винагороджуючого Святого Причастя і кожної неділі в наступних наміреннях:

В І-у і ІІІ-ю неділю місяця – на честь Найсвятішого Серця Ісусового як перепросьбу і винагородження за гріхи цілого світу, як любов за любов.

В ІІ-гу – на честь Святого Духа як винагородження за всі образи Бога від цілого світу та за світло Духа Божого і ласку покаяння для цілого світу.

В ІV-у – на честь Найсвятішого Серця Ісусового, за Боже благословення для нашого “Апосольства молитви”. За наш провід: за о. Провідника, за о. Декана, за о. Пароха та всіх наших ревнителів (льок) і за всіх членів “Апостольства молитви”, щоб ревно сповняли доручені їм справи і обов’язки. За добрі овочі в нашій апостольській праці і Боже благословення, щоб наші молитви були вислухані.

Члени активно беруть участь у прощах, які організовуються на нашій парохії, в Хресних дорогах в місті, роблять збірки коштів, які використановуються за призначенням. Тепер збірка йде на виготовлення іконостасу, що розпочалося в кінці 2009 р. і продовжується в 2010 р.

В Різдвяному часі члени АМ і парафіяни колядують по будинках, несучи Радість Різдва Христового в кожну оселю (Зібрані кошти з пожертв Коляди використовуються на будову Храму).

5.10.2003 р. – Зарваниця, с. Заздрість Тернопільської обл. (Музей Й. Сліпого)

21.08.2005 р., 2008 р. – Почаїв (оз. св.. Анни)

15.05.2005 р. – Унів

Кожного року Львівська Єпархія проводить прощі до відпустового місця – с. Зарваниця до Матінки Божої на 2 дні.Наші члени “Апостольства молитви ” з парафіянами також беруть у них участь, зокрема, 21-22 травня 2005 р., 18.06. 2006 р.; 9-10 червня 2007 р.

Кожного року і 19.08.2008 р. – Ясна Гора – Гошів.

Практично частина членів “Апостольства молитви” є активними учасниками інших спільнот.

Стало традицією брати участь у Хресних дорогах, які щороку проводить Церква на Хрестопоклінну неділю, від Церкви Михаїла до Архікафедрального Собору Св. Юра.

Наші парохіяни йшли хресним ходом на спомин 20-річчя виходу Греко-католицької Церкви з підпілля, який проходив після Архієрейської Божественної Літургії по місту від церкви Архистратига Михаїла до Собору Святого Юра 20 вересня 2009 року.

В День мирянина – 26 червня – кожного року парохіяни, учасники спільнот нашої Церкви беруть участь у Прощі – хресній ході від с. Ямельня, де були замордовані о. Микола Конрад і дяк Володимир Прийма (в 2001 р. Папа Іван Павло ІІ оголосив їх Блаженними), до села Страдч, де вони поховані, щоб взяти активну участь у Божественній Літургії.

1 листопада 2006, 2007, 2008 рр. – проща до с. Прилбичі, що на Яворівщині, щоб вшанувати пам’ять митрополита Андрея Шептицького.

Кожного року невеликими групами представники різних спільнот їдуть, і йдуть пішо на прощу в с. Страдч.

Участь у прощах збагачує духовне життя кожного, допомагає досконало виконувати Божі Заповіді, підводитись, якщо падаємо під тягарем якихось гріхів і впевненою ходою разом з Ісусом і Матінкою Божою прямувати до Небесного Царства.