Матері в молитві

Рух “Матері в молитві ” розпочався в Англії у 1995 році, засновницями були Вероніка та її братова Сандра. Цей Рух поширився по цілому світі. Сьогодні він існує у 80 країнах світу. Відомо багато чудесних відповідей на молитву.

У 2000-у році при Архикатедральному соборі Святого Юра з благословення Блаженнішого Любомира виникла перша така спільнота в Україні, координатором є Віра Чмелик. Тепер такі спільноти є у всіх єпархіях УГКЦ.

В нашій церкві Всіх Святих українського народу з благословення о. Олега Сухінського перша зустріч відбулася 27 листопада 2003 року. Віра Чмелик декілька разів допомагала спільноті в молитві. Слугинею від початку була Галина-Марія Роздольська (зустрічі відбувались по вівторках о 16.00 год.), з

2005 року – Вовк Ярослава.(зустрічі відбуваються щосереди після Вечірньої).

Всіх учасниць Руху є 42 особи.

 

Часто відбуваються прощі і з’їзди “Матерів в молитві ”, в яких беруть участь наші членкині.

12.09.2004 р. – Глиняни “Матері в молитві ”.

 

В 2005 р. в м. Глиняни Золочівського району Львівської області відбувся триденний з’їзд “Матерів в молитві ”, Архиєрейську Службу Божу співав наш парафіяльний хор “Єдність ”.

7 квітня 2006 р. проща в Джублик.

8 квітня 2006 р. – з’їзд Матерів у Львові в Церкві Володимира і Ольги.

7 травня 2006 р. в м. Києві відбувся Всесвітній з’їзд матерів. Служба Божа правилась в Архиєрейському Соборі. З 9 по 11 травня 2006 р. в Жовтневому палаці проходив Міжнародний конгрес родин “Родина – спільнота любові ”

 

8 липня 2006 р. проща в м. Глиняни з Вірою Чмелик.

5 серпня 2006 р. – з’їзд в м. Белз, який проводила Віра Чмелик по обміну досвідом. З Белзу далі їхали в с. Жужеляни, де благословляли нас мощами Йосафати Гордашевської, потім в с. Острів і в м. Червоноград, щоб поклонитись Матері Божій через її Чудотворну ікону Кристинопільську.

 

2007 р. – З’їзд Матерів з цілої України, науки для координаторів груп (10 матерів від нашої церкви три дні брали в них участь).

Науки для координаторів груп (слугинь) відбулися 1 березня 2008 р. в Згромадженні Редемптористів, що на вул. І. Франка,56. Науки проводив куратор руху “Матерів в молитві ”о. Михайло Демид.

 

Травень 2008 р., (вересень 2009 р.) – с.Заглинна церква Покладення поясу Пресвятої Богородиці.

10 травня 2008 р. у Львові в Храмі Пресвятої Богородиці – Володарки України, що на вул. Новознесенській відбувся з’їзд матерів, далі поїхали в Зарваницю на ІІІ Всеукраїнський з’їзд “Матерів в молитві ”(Львів-Київ-Ужгород-Зарваниця з 9 по 18.05.2008 р.).

Прощі – 19 серпня 2009 р. в Гошів, на Ясну Гору, 28 серпня 2009 р. – Унів з о. Яремою.

5 лютого 2010 р. в Згромадженні отців Редемптористів відбувся з’їзд “Матерів в молитві” разом з Архибратством “Матері Божої Неустанної помочі”.
Кожного року влітку Матері нашої церкви їдуть на прощу в с. Страдч.

На свято Благовіщення 7 квітня в нашому Храмі відбувається урочиста присяга духовного усиновлення (адаптації) ненароджених дітей, яким загрожує небезпека знищення під проводом о. Яреми Савчука. Хто склав таку присягу має щодня молитися одну десятку з Вервиці за таку дитину і певні визначені молитви. В такий спосіб запобігаються спроби знищення дітей. Бог в особливий спосіб допомагає таким батькам зберегти життя своїм зачатим дітям за молитвами матерів.