Вісник парафії

27 листопада 1998 року з благословення Блаженнішого Мирослава Івана Любачівського, глави УГКЦ вийшов перший номер нашої парафіяльної газети “Вісник ”, яку заснували парох о. Олег Сухінський разом з о. Петром Кушнериком, о. Володимиром Пенцаком, о. Яремою Савчуком (пізніше до них долучився о. Юрій Сенчук). До співпраці заохочуються всі парафіяни.

Мета вісника – розвинути в собі зв’язок з Богом, провадити життя парохії згідно з Його волею, інформувати про різні християнські програми, які діють при нашій парохії, щоб допомогти парохіянам визначити своє місце в одній з них, інформувати про різні релігійні свята (о. Сухінський), про розпорядок богослужінь, висловлювати різні думки для роздумів на тиждень, подавати загальні відомості про Святе Письмо (о. Володимир Пенцак), знайомити з віршами молодих поетів з нашої парафії і не тільки, різдвяними віншуваннями від духовних наших провідників і парафіян, розповідати про святих, про Божі Заповіді (о. Ярема Савчук), інформувати про життя в наших спільнотах (представники спільнот), допомагати порадами сім’ям в різних житейських ситуаціях, розповідати про Чуда Пресвятої Євхаристії (о. Олег Сухінський), знайомити з духовною літературою, про наші традиції (Мирослава Чех), висвітлювати новини духовного життя звідусіль.

Піднімаються питання вирішення проблеми алкогол ізму в родинах, інформують про Зустрічі, духовні розмови з родинами, в яких є хворі на пияцтво після Божественної Літургії за здоров’я та ласку звільнення від недуги пияцтва, яка відбувається щопонеділка о 18.00 год. (12 кроків анонімних алкоголіків) – №15 від 15.02.2000).

З 1996 р. о. Ігор Цар несе Боже Слово в тюрми м. Львова та Львівської області. В газеті друкуються листи з тюрми.

З 2004 по вересень 2008 р. газета не виходила з різних причин.

В жовтні 2008 р. знову вийшов перший номер оновленого "Вісника", вже під проводом о. Володимира Ольшанецького.

Тут ви можете:

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЧИ ЗАВАНТАЖИТИ "ВІСНИК"